Україні успішно відбулись перші льотні випробування нової ракетної техніки – української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно вражати наземні та морські цілі.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов після завершення випробувань, повідомляє прес-служба РНБО. За його словами, це повністю українська розробка, яка здійснюється конструкторами державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України.

 

«Під час випробувань, які пройшли успішно, перевірялись льотні характеристики та робота систем ракети», – зауважив Турчинов.

Він також повідомив, що Рада нацбезпеки та оборони, яка координує національну ракетну програму, поставила задачу «з розробки комплексів крилатих ракет не тільки наземного, але також морського і повітряного базування».

«Дальність дії наших крилатих ракет та їхнє бойове спорядження не протирічать підписаним Україною міжнародним угодам для такого виду зброї», – сказав секретар РНБО.

«Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії, яке відбулось після підписання Будапештського меморандуму, на озброєнні ЗСУ не залишилось жодної крилатої ракети», – наголосив Турчинов.


«Сьогоднішніми випробуваннями ми відкрили новий етап ракетної програми, відповідно до якого наші Збройні сили повинні отримати потужні високоефективні крилаті ракети, здатні на великій відстані точно вражати ворожі цілі», – сказав секретар РНБО. За словами Турчинова, ракетні комплекси такого класу «є важливим фактором стримування агресора».

unian.ua


Источник: В Україні відбулись перші випробування вітчизняної крилатої ракети наземного базування – MILITARY NAVIGATOR

Реклама