Літак Ту-154 Міноборони РФ розбився біля узбережжя Сочі, не встигнувши набрати висоту. На борту було 83 пасажири на 8 членів екіпажу — більшу частину пасажирів складав військовий ансамбль імені Александрова, який летів «святкувати» в Алеппо. Решта загиблих — журналісти пропагандистських каналів Кремля.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsergatskova%2Fposts%2F1552330358117647&width=500

На борту пропавшего с радаров самолета ТУ-154 находились российские военнослужащие, а также летевшие поздравлять с Новым годом авиагруппу ВКС России на авиабазе «Хмеймим» в Сирии артисты ансамбля имени Александрова и девять представителей российских СМИ.

На борту находилось 83 пассажира и восемь членов экипажа. «У находившихся на борту Ту-154 шансов выжить практически не было», – сказал собеседник агентства Интерфакс в экстренных службах.

Личные вещи пассажиров и обломки оказались в море на расстоянии до 15 километров от берега, сообщил «Интерфаксу» источник в экстренных службах. «Обломки и личные вещи обнаруживаются на большой площади, часть из них найдена на расстоянии 12-14 километров от береговой линии», – сказал собеседник агентства. Он сообщил, что в море сильное течение и часть обломков могло унести в открытое море.

Трое журналистов Первого канала находились на борту упавшего в Черное море самолета Минобороны, сообщила «Интерфаксу» пресс-секретарь канала Лариса Крымова. «Корреспондент Дмитрий Рунков, оператор Вадим Денисов и Александр Сойдов, звукооператор Первого канала, были на борту самолета», – сказала Крымова.

На борту Ту-154 также находилась съемочная группа телеканала НТВ в составе корреспондента Михаила Лужецкого, оператора Олега Пестова и звукооператора Евгения Толстого», – сообщила «Интерфаксу» пресс-секретарь телеканала Мария Безбородова.

Ранее стало известно, что в самолете находились трое сотрудников телеканала «Звезда».

Радіо Свобода російською


Источник: Над Чорним морем розбився військовий ансамбль Росії, який летів грати концерт на кістках загиблих в Алеппо

Як соцмережі відреагували на падіння російського Ту-154

Сьогодні неподалік берегової лінії Сочі розбився російський військовий літак Ту-154. Користувачі соцмереж неоднозначно відреагували на цю подію.

Сьогодні неподалік берегової лінії Сочі розбився російський військовий літак Ту-154, на борту якого перебували 92 людини. Користувачі соцмереж неоднозначно відреагували на трагедію у російському військовому відомстві, передає Ukr.Media.

Переважно росіяни виразили скорботу та слова співчуття родичам загиблих. Знайшлись й ті, хто назвав авіакатастрофу карою Росії за військові злочини в Україні та Сирії.

Зазначимо, що літак Міноборони Росії вилетів у сирійську Латакію для участі у новорічному військовому концерті. На борту перебували 8 членів екіпажу і 84 пасажири, серед яких були музиканти ансамблю імені Александрова та журналісти телеканалів «Зірка» і Першого каналу.

Реклама