В Волновахе женщины блокировали отвод украинской армии, боясь дальнейшего наступления боевиков. Женщины дождались представителей ОБСЕ и высказали им свое недовольство. В ответ ОБСЕ угрожало международным скандалом.

«Сьогодні три волноваські жінки намагалися встати на шляху відводу наших військових з їх позицій. Нас блокували в Богдановці та далі не пустили. Але ми дочекалися ОБСЄ. Блокували їх, та висловили їм свій протест.
Я довго вагалася, чи викладати це відео в соцмережу, та все ж вирішила, що треба. Бо нас звінувачують, що саме наші люди блокували українських вояків у 2014 році, хоча ми знали, хто це був насправді. Автобусами возили російських гастролерів, всі ЗМІ трансліровали це.
Моє ж відео не буде показувати жодне телебачення, але ж я знаю тепер, що нас таких тут у Волновасі багато, а не тільки три жінки. Все, що можна було зробити, ми зробили. Навіть ОБСЄ, почало погрожувати нам міждународним скандалом. Нам на своєї землі! І почали викликати групу захвату. Вони бояться нас, проте товарищують з бойовиками, тому ми і маємо, те що нам нав’язувають невигідні умови, для нашої армії», — написала Светлана Яковенко в Фейсбуке.

 


Источник: Женщины в Волновахе встали на пути отвода украинских военных (Видео)

Реклама