Провокація на Банковій

8 серпня 2016 на Банковій вулиці передбачувано відбудеться акція протесту, яка буде присвячена обміну полоненими.

8 серпня 2016 на Банковій вулиці передбачувано відбудеться акція протесту, яка буде присвячена обміну полоненими. Планується, що до акції під будівлею Адміністрації Президента у Києві, повинні приєднатися матері військовополонених і матері політв’язнів, а також вже звільнені бранці та колишні заручники Кремля розкажуть про те, що вони пережили в лапах ворога і як відбувався обмін.

Дана акція безпосередньо зачіпає і мене як колишнього політв’язня.

У зв’язку з цим я маю аж дві вагомі причини розглядати цей захід, як небажаний.

1) Адміністрація Президента спільно з главою держави Президентом Петром Порошенко, проробили величезну роботу заради мого звільнення. Особисто Президент вів і продовжує вести важкі переговори по звільненню бранців. При цьому консульська служба України працює на вищому рівні, роблячи все можливе. Переговорна група постійно робить звіти про виконану роботу, в чому ви можете переконатися, переглянувши сторінку Ірини Геращенко.

Особисто я абсолютно підтримую обмін полонених в рамках «всіх на всіх». АЛЕ! Ні про яку амністію для військових злочинців не може йти мови!!!

Як я бачу в цьому і є проблема. Тому, що не тільки в мене така точка зору. Саме так, мені бачиться, і працює наш уряд. Тому процес такий довгий.

Але винні за злочини проти Українського народу — повинні бути покарані!

2) Вивчаючи дану тему, я натрапив на цікавий факт, — сепаратистські та терористичні сили також закликають виходити на дану акцію протесту, що дуже насторожує.

Ось дві знайдених мною особистості. Обидві, примітно, мають чималу вагу для ворога.

Провокація на Банковій

Вікторію Шилову і Надію Курамшину пов’язують з Віктором Медведчуком.

Саме Шилова і Курамшин їздили на окуповану територію України та зустрічалися там з убивцею Українського народу терористом Олександром Захарченко. Їхня зустріч була великим інформаційним ударом Кремля проти України.

Так само акцію протесту 8 серпня підтримала помічниця депутата Держдуми Євгена Федорова, пропагандистка проекту Кремля «Новоросія» — Марія Катасонова.

Провокація на Банковій

У зв’язку з цим я не можу взяти участь у цій акції протесту. Хто має вуха, нехай почує.

P.S. Не забули російські дупоголовці і про куратора Савченко:

Провокація на Банковій


8 серпня 2016 на Банковій вулиці передбачувано відбудеться акція протесту, яка буде присвячена обміну полоненими.

Источник: Провокація на Банковій | FakeOff